نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سیاهکل

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سیاهکل

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سیاهکل هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در سیاهکل دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان سیاهکل در یک نگاه کوتاه

شهرستان سیاهکل با مساحتی بالغ بر ۹۷۲ کیلومتر مربع، از شمال به شهرستان‌های لاهیجان و آستانه اشرفیه و از شرق به شهرستان‌های لنگرود، سیاهکل و املش و از جنوب به شهرستان رودبار و منطقه الموت و از غرب به شهرستان رشت محدود است. سیاهکل در خود دو شهر سیاهکل و دیلمان و ۲۴۷ روستا را در دو بخش مرکزی و دیلمان و پنج دهستان توتکی، مالفجان، خرارود، دیلمان و پیرکوه جای داده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان سیاهکل ۴۶۹۷۵ نفر بوده که تعداد ۲۱۶۵۳ نفر آن جمعیت شهر سیاهکل را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۲۳۲۷۸ نفر مرد و ۲۳۶۹۷ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۱۶۳۵۱ می باشد. در ضمن ۲۱۶۵۳ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۲۵۳۲۱ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان سیاهکل را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران دوش را در شبکه های اجتماعی دنبال نموده و توسط واتساپ با ما در ارتباط باشید…