نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آق‌قلا

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آق‌قلا

اگر علاقه مند به دریافت  نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آق‌قلا هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در آق‌قلا دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان آق‌قلا در یک نگاه کوتاه

شهرستان آق‌قلا در شمال استان گلستان و در كنار رودخانه گرگانرود با داشتن آثار تاريخي، گل‌فشان‌هاي ديدني و… از مناطق گردشگرپذير اين استان است و بسياري از ساكنان آن را هموطنان تركمن تشكيل مي‌دهند.

شهرستان آق‌قلا با مساحتی بالغ بر ۵/۱۷۶۳ كيلومترمربع، معادل ۸/۶ درصد از مساحت استان را شامل مي شود. اين شهرستان از شمال به كشور تركمنستان از جنوب به شهرستان گرگان و علي آباد از شرق به شهرستان گنبدکاووس و از غرب به شهرستان تركمن محدود مي شود. براساس تقسيمات كشوري اين شهرستان داراي ۲ بخش (مركزي و وشمگير)، ۲ شهر (آق قلا و انبارالوم ) و ۵ دهستان و ۸۶ آبادي مي باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان آق‌قلا ۱۳۲۷۳۳ نفر بوده که تعداد ۳۵۱۱۶ نفر آن جمعیت شهر آق‌قلا را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۶۶۵۳۵ نفر مرد و ۶۶۱۹۸ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۳۵۹۸۹ می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان آق‌قلا را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران دوش را در شبکه های اجتماعی دنبال نموده و توسط واتساپ با ما در ارتباط باشید…